Daniel Belák

Vyléčen z leukémie, nakažen životem.
 

Moje zkušenost s leukémií sahá do roku 2012, kdy jsem se v březnu dozvěděl onu špatnou zprávu. V první chvíli člověk reaguje různě. Já jsem sebral sílu a rozhodl se v první vteřině pro odevzdaný boj. Ano měl jsem slabé chvilky kdy jsem plakal v noci do polštáře, ale moc jich nebylo. Zvykl jsem si. Výsledky byli od počátku dobré. Jelikož jsem trávil hodiny na googlu, otravoval jsem pak s mnohými dotazy všechny okolo. Sdílel jsem svou novou "kamarádku" všude kde se dalo. Byla to zpočátku taková sociální šou pro moje okolí. Nakonec mě ale stejně navštěvovala jen moje budoucí manželka a hrstka přátel a rodina. Ale první měsíc to byl zástup lidí, kteří mě přijeli podpořit. Měl jsem aspoň o zábavu postaráno. :-) Byl jsem najednou chvíli středem vesmíru. Pomohlo mě to zapomenout v první fázi co se vlastně všechno může stát. Já se s touto nemocí vyrovnal tak, že jsem jí předal veškerému svému okolí a dělám to stále, mluvím o tom, sdílím to a šířím to.... pokud moje aktivita pomůže byť jednomu člověku. Budu spokojený.

© 2018 Daniel Belák. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky